Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi usługami zapraszamy na niezobowiązujące, bezpłatne spotkanie. Ma ono na celu poznanie Państwa oczekiwań i gustów, które pozwolą dokonać analizy Waszych potrzeb funkcjonalnych przyszłej przestrzeni, abyśmy mogli przedstawić najkorzystniejsze formy współpracy.

Etapy współpracy

WYCENA

Na podstawie naszych wspólnych ustaleń ze spotkania oraz zwymiarowanych rzutów przestrzeni do zaprojektowania, dokonujemy wyceny usługi projektowej i przesyłamy ofertę mailowo. Po Państwa akceptacji przechodzimy do następnych etapów.

KONCEPCJA

Na pierwszym etapie prac przygotowujemy 2-3 koncepcje układu funkcjonalnego projektowanego wnętrza. Po otrzymaniu od Państwa uwag i sugestii, nanosimy korekty i finalnie powstaje ostateczny układ funkcjonalny wnętrza. Jego akceptacja pozwala na przejście do etapu przygotowania poglądowych komputerowych wizualizacji 3d. Proponujemy dwie wersje kolorystyczne wizualizacji, oparte na Waszych oczekiwaniach odnośnie stylu, preferencji kolorystycznych oraz charakteru projektowanej przestrzeni. Dzięki wizualizacji 3D dokładnie poznacie wygląd swojego wnętrza, jeszcze zanim wykonany zostanie remont.

WYBÓR MATERIAŁÓW

Dobór i prezentacja proponowanych materiałów wykończeniowych, przebiega równocześnie z pracami nad wizualizacjami lub następuje bezpośrednio po akceptacji ich finalnej wersji. W zależności od wybranego zakresu projektu wybór materiałów obejmuje wizyty w sklepach z inwestorem lub przedstawienie propozycji materiałów na stronach internetowych producentów.

DOKUMENTACJA TECHNICZNA

W oparciu o wypracowaną i zaakceptowaną przez Państwa koncepcję przygotowujemy szczegółowy projekt wykonawczy w postaci rysunków technicznych. Projekt zawiera wszystkie elementy kształtujące architekturę wnętrza od układu ścian i instalacji, do projektu łazienek, mebli oraz doboru kolorystyki, przedstawionych w formie zwymiarowanych rzutów, przekrojów, rysunków itp. Równocześnie z dokumentacją techniczną przygotowujemy szczegółowy wykaz wszystkich elementów wyposażenia i materiałów wykończeniowych potrzebnych do realizacji wnętrza zgodnie z projektem. Możliwe jest także przedstawienie wyceny materiałowo-kosztowej, przygotowanej przez sprawdzonych wykonawców oraz sklepy z którymi współpracujemy.

NADZÓR

W zależności od Państwa potrzeb, możemy zaproponować różne formy naszego wsparcia przy realizacji inwestycji, w postaci nadzoru autorskiego, zaczynając od podstawowych konsultacji z wykonawcami na miejscu inwestycji, kończąc na pełnej koordynacji realizowanych prac zgodnie z wizją projektową.

 

Każdy etap prac i każda korekta są przesyłane do Państwa mailowo i omawiane w trakcie spotkań w pracowni lub w oparciu o komunikację na odległość.